Copyright 2016 DelonMedia

DelonMedia | Популяризація в онлайн-медіа і не тільки

Про нас

Ваші ідеї мають чути. А Вас - мають знати - ми в цьому допоможемо

Delon Media — ми професіонали в популяризації в соціальних мережах та створенні фото-відео контенту для ТВ і не тільки.

Ми – особистий медіа-менеджер із досвідом роботи та розумінням того, як працює медіа і голови читачів. Серед нас успішні працівники медіа, PR, які діляться своїм досвідом та допомагають публічним особам справляти “правильне враження” на електорат.

Наша мета — допомогти депутатам, міністрам, політикам, відомим особам створити власний медіа-ресурс у соціальних мережах і таким чином доносити ідеї та думки в цілостності без “виривань з контексту” до широкої аудиторії. Це ефективний спосіб спілкування із найрізономанітнішими людьми, що згодом розділятимуть Ваші ідеї.

Сьогодні політикам важливо з’являтися не тільки на національних телеканалах, а й слідкувати за кількістю підписників на публічних сторінках. Адже ці цифри стали показником популярності політика. Ми маємо ефетивні методи, що допоможуть в цьому! І це дасть змогу Вашим ідеям дістатися до більшої кількості людей, а разом з цим невпинно працювати над зміцненням авторитету.

Не варто думати, що сотні тисяч підписників  — це люди, що самі прийшли і оцінили ідеї того чи іншого політика. Ми знаємо, що збільшенням аудиторії займаються усі політики, адже ми в цьому їм допомагаємо! *Політики зі списку розставлені за кількістю підписників на їхніх публічних сторінках Facebook

Не варто нехтувати подібними послугами. 

Наш досвід показує, що набагато ефективніше залучити професіоналів до створення рекламних кампаній в соціальній мережі, ніж самотужки використовувати обмежений інструментарій Фейсбук. Використовуючи ексклюзивні методи, які вже себе зарекомендували – ми можемо залучати до публічних стоірнок сотні тисяч живих і справжніх людей за два-три тижні. Спробуйте і Ви не пожалкуєте! Ми працюємо конфіденційно!

100%

Це безпечно для авторитету

100%

Це зручно

100%

Це потрібно

100%

Це популярно


Delon Media

Київ. Бульвар Шевченка, 36
тел: +38068 0 193 192
E-mail: media@delon.com.ua