Copyright 2016 Delon Group

Delon Group

Атака в соціальних медіа

Захоплення думок та встановлення потрібної повістки дня

Чому це важливо сьогодні? За останніми опитуваннями, станом на лютий 2018 року 24% українців отримують інформацію із соціальних мереж. 42 % дорослих українців користуються принаймні однією соціальною мережею. Найбільш популярною мережею наразі є Facebook, ним користуються 36 % українців. Сьогодні не можна ігнорувати цей канал спілкування, потрібно медіатизовуватися.

Ера масових комунікацій швидко йде до свого завершення: інформаційного бруду, шуму так багато, що з кожним днем все складніше дістатися до потрібної аудиторії. Тому без комплексного підходу, будь-яка інформаційна кампанія приречена на провал. Ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно підходити до кожного завдання індивідуально і, щоб воно мало ефективність – потрібно бути десь гнучким, а десь, навпаки, буквально змусити звернути увагу на інформацію і, головне, змусити оцінити її позитивно для замовника.

Що пропонуємо в контексті “соціальних медіа”? 

Серед усього різноманіття інструментарію – ми можемо:

 

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО НАС?

Залучаючи нових людей чи проводячи інформаційні війни – ми дотримуємося усіх правил, що встановлені Facebook чи іншою соціальною мережею.

Ми маємо перевірені методи, що взаємодіють із соціальною психологією користувачів Facebook чи іншої соціальної мережі. Ми використовуємо ширші канали взаємодії із аудиторією, ніж звичайний користувач, що дозвовляє в короткі терміни залучити активних людей до піднятої нами теми.

Завдяки точно створеним повідомленням та розумінню психографії аудиторії ми досягаємо найефективнішої віддачі залучаючи підписника. Ми працюємо не із системою, а з психологією. Це наша відмінність.

Delon Group

Київ. Бульвар Шевченка, 36
тел: +380935449808
E-mail: media@delon.com.ua