Copyright 2016 Delon Group

Delon Group

Захоплення думок в соціальних медіа

Допомагаємо із звичайної соціальної сторінки зробити справжнє дієве медіа. В ньому Ви замовляєте музику і воно залишиться назавжди з Вами. 

Чому це важливо сьогодні? За останніми опитуваннями, станом на лютий 2018 року 24% українців отримують інформацію із соціальних мереж. 42 % дорослих українців користуються принаймні однією соціальною мережею. Найбільш популярною мережею наразі є Facebook, ним користуються 36 % українців. Сьогодні не можна ігнорувати цей канал спілкування, потрібно медіатизовуватися.

Ера масових комунікацій швидко йде до свого завершення: інформаційного бруду, шуму так багато, що з кожним днем все складніше дістатися до потрібної аудиторії. Тому без комплексного підходу, будь-яка інформаційна кампанія приречена на провал. Тому ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно підходити до кожного завдання індивідуально і, щоб вона була ефективною, потрібно бути десь гнучким, а десь, навпаки, буквально змусити звернути увагу на інформацію і позитивно її оцінити.

Серед усього різноманіття інструментарію – ми рекоменудємо і швидке залучення справжніх/верифікованих політично-активних українців до публічних профілей політиків у відомих соціальних мережах: Facebook, YouTube, Instagram, Однокласники, ВК.

Це один із початкових, але необхідних інструментів.

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО НАС?

Залучаючи нових людей чи проводячи інформаційні війни – ми дотримуємося усіх правил, що встановлені Facebook чи іншою соціальною мережею.

Коли Ви або Ваш прес-секретар налаштовує рекламну кампанію, наприклад, у Facebook — Ви використовуєте лишень той інструментарій, що пропонує соціальна мережа. Ми же маємо перевірені методи, що взаємодіють із соціальною психологією користувачів Facebook чи YouTubе. Ми використовуємо ширші канали взаємодії із аудиторією, ніж звичайний користувач, що дозвовляє в короткі терміни залучити активних людей.

Завдяки точно створеним повідомленням та розумінню психографії аудиторії ми досягаємо найефективнішої віддачі залучаючи підписника. Ми працюємо не із системою, а з психологією.

Delon Group

Київ. Бульвар Шевченка, 36
тел: +380935449808
E-mail: media@delon.com.ua